STORE FINDER

      Instores

      Met de teller op 270 (!) optredens van ruim 160 artiesten in platenzaken in heel Nederland, is het instore programma van Record Store Day 2018 zo goed als compleet.

      Het schema is ook dit jaar weer duizelingwekkend. Natuurlijk ontbreekt ambassadeur Claw Boys Claw niet, de band speelt ook op de speciale avondafsluiting in Delft.
      Afterpartees, Blaudzun, Clean Pete, Johan, Racoon, Ruben Hein, Tim Knol, VUURWaylon en vele andere groepen en artiesten zijn ook op 21 april live te bewonderen op deze feestdag voor de platenwinkel.

      Bekijk het hele programma in de TimeSquare-app.

      Laatste update: woensdag 18 april, 13:30 uur.

      Alkmaar – Velvet 10:00 Mr Stone & the Black Dogs
      11:00 Stories From Shamehill
      12:00 Don Jae
      13:00 Casa de La Muerte XXL
      14:00 Anne Soldaat + Yorick van Norden (Unsung Heroes)
      14:30 Skotwal
      15:15 Waylon
      16:00 Rose Martin
      16:30 Yaël Vinckx
      Almelo – Broekhuis 11:45 Lisa Nora
      Almere – ’t Oor 12:00 Traudes
      13:00 My Blue Van
      14:30 Pitou
      15:30 Yori Swart
      tijd TBA Gitta de Ridder
      Alphen aan den Rijn – Vinylandmore 12:00 The Jerry Hormone Ego Trip
      13:00 The Timers (set 1)
      14:00 Bakersongs
      15:00 The Timers (set 2)
      Amersfoort – Velvet 10:30 Cookhouse
      11:00 St. Tropez
      11:45 Dries
      12:30 Zorita
      13:15 VanWyck
      14:00 Zitakula
      14:45 JW Roy
      15:15 Wende
      16:15 I Am Oak
      17:00 Drunken Dolly
      17:45 Charlie & The Lesbians
      18:30 Bettie Serveert
      Amsterdam – Concerto 11:00 JW Roy
      12:00 Wende
      13:00 Ryan McMullen
      14:00 The Mysterons
      15:00 T-99
      16:30 Arp Frique
      Amsterdam – Record Palace 16:00 Shandon Sahm
      17:00 Max Meser
      Amsterdam – Velvet 12:00 Johan
      13:00 Tim Knol
      14:00 Desi Ducrot
      15:00 Lucky Fonz III
      16:00 Thijs Boontjes
      17:00 The Mauskovic Dance Band
      Apeldoorn – Plato 10:30 Indian Askin
      11:30 Pitou
      13:00 VUUR
      15:00 Dandelion
      Arnhem – Kroese 12:00 Shaemless
      13:00 Raad van Toezicht
      14:00 Fenne Lily
      15:00 Veline
      16:00 Raw Flowers
      17:00 The Mysterons
      Arnhem – Waaghals 11:00 Taveneer
      13:00 I Am Oak
      14:00 E.T. Explore Me
      15:00 Indian Askin
      17:00 Landmine Heart
      Assen – Vanderveen 11:00 Nadua Kramer
      11:45 Gert Eggens
      13:30 Jan Terlouw Junior
      15:00 Lloyd Spiegel
      Bergen op Zoom – Waterput 11:00 Clean Pete
      12:00 Afterpartees
      13:00 La Jungle
      14:00 King Dalton
      15:00 Faces on TV
      16:00 Navarone
      17:00 Douglas Firs
      Beverwijk – BMM Games n’ Vinyl 12:00 Jagd
      16:00 Starfish
      Breda – Green Vinyl 10:00 Kookenhaken
      11:00 Mantis
      12:00 The Hazzah
      13:00 The Spvrk
      14:00 Afterpartees
      15:00 Tonsils
      16:00 The Stangs
      Breda – Grey 13:00 The Grey Pants
      14:00 Nouveau Velo
      15:00 Jellephant
      16:00 Zea
      Breda – Roots Mail Music 13:30 Reservoir Dogs Band
      14:45 André van den Boogaart
      16:00 Famous Belcrum Recordings
      16:35 Romeo Spinelli
      Breda – Velvet 08:00 Certain Animals
      10:00 Rob Klerkx & The Secret
      11:00 Awash
      12:00 Fake Billy & The False Prophets
      13:30 Clean Pete
      14:30 Young Gun Silver Fox
      16:00 Camilla Blue
      Coevorden – Music Store TBA Heftig
      Delft – Sounds 13:30 Zea
      14:45 The Jerry Hormone Ego Trip
      Delft – Velvet 12:00 Gruppo Sportivo
      13:00 Certain Animals
      14:00 St. Tropez
      15:00 Case Mayfield
      17:00 Zitakula
      18:00 Nina June
      20:00 Ellen Ten Damme
      21:00 Claw Boys Claw
      Den Bosch – Maestro’s 11:00 MOOON
      14:00 Lukas Batteau
      15:00 Eddy & The Ethiopians
      Den Haag – Paagman 12:30 Case Mayfield
      13:00 Ellen Ten Damme
      14:00 Gruppo Sportivo
      Deventer – Plato 10:30 Jan Terlouw Junior
      12:30 Indian Askin
      13:30 Dandelion
      14:30 Boogiemonster
      16:00 Blue Guitars
      Deventer – Variaworld 12:30 Youp Boelens
      14:30 Jan Rot
      16:30 Drive By Wire
      Doetinchem – Wim’s Muziekkelder 09:00 Stef Woestenenk
      10:00 Demi Knight
      11:00 Voltage ft. Dave Vermeulen
      12:00 E.T. Explore Me
      13:00 Heiza
      14:00 Chris Ellys (SLW)
      14:30 Living Room Heroes
      15:30 Rob Klerkx & The Secret
      16:00 Lou Patty
      17:00 Traudes
      18:00 OOO (Out Of Order)
      21:00 Rob Klerkx & the Secret
      Dordrecht – Velvet 11:00 The Grey Pants
      12:00 NovaWilde
      13:00 The Spectors
      14:00 Figgie
      15:15 Tusky
      17:00 Nana Adjoa
      Ede – Velvet 12:30 Scrum
      14:30 Traudes
      15:30 Mango Zabba
      16:15 Living Room Heroes
      Eindhoven – Velvet 11:00 The Reaction
      12:00 André van den Boogaart
      13:00 Camilla Blue
      14:00 Dries
      15:00 Trans Luv Airlines
      16:00 Clean Pete
      Enschede – Broekhuis 15:45 Lisa Nora
      Franeker – Mollema Music World 11:30 Stuart Mavis
      12:30 Thomas Acoustic Koffer
      14:00 Guggenheimer
      16:00 Mudbirds
      17:00 BR Doubleyou
      Geesteren – Vinylparadijs 10:00 Lisa Nora
      11:30 Tricklebolt
      14:00 Dr. Blade
      Gouda – Free Music 12:00 Nana Adjoa
      13:30 The Brahms
      15:00 Ellen Ten Damme
      17:00 Secret Rendezvous
      19:00 Claw Boys Claw
      Groningen – Plato 11:00 OOO (Out Of Order)
      12:00 Ellen Shae
      15:00 Ruben Hein
      16:00 Milo
      17:30 L.A. Salami
      Groningen – Van der Velde 15:30 Jan Terlouw Junior
      16:30 Stuart Mavis
      Haarlem – North End 12:00 Anne Soldaat + Yorick van Norden (Unsung Heroes)
      13:00 Paul de Munnik
      16:00 The Brahms
      17:00 St. Tropez
      Haarlem – Sounds 11:00 Ellen Ten Damme
      16:00 Mantra
      17:00 E.T. Explore Me
      Harderwijk – Rock Heaven 13:00 Cookhouse
      14:00 Drunken Dolly
      15:00 Kim Sera
      17:00 Dandelion
      18:00 Mango Zabba
      Heemskerk – Monos 12:00 Brendan James
      16:00 Mark Fisher
      17:00 Yorick van Norden
      Hengelo – Broekhuis 13:45 Lisa Nora
      Hengelo – Popeye Rest van het programma is nog een verrassing!
      tijd TBA Bössels
      Joost de Lange Band
      Hilversum – ’t Oor 11:30 Yori Swart
      12:30 L.A. Salami
      15:00 Claw Boys Claw
      16:00 Moss
      17:30 Ad Vanderveen
      Hoogezand – Evelyn Novacek 13:30 Milo
      14:30 Stuart Mavis
      15:30 De Materie
      17:00 Ruben Hein
      Hoorn – Uptown Records 14:00 Brendan James
      16:00 Ayonne
      Hele dag 2 Vinyl DJ’s
      Yorkone (graffiti artist) + Boxie
      tijd TBA Jawek Kamstra
      Kampen – Blue Music 11:00 Dandelion
      15:00 Bobby Bee (solo)
      16:30 Tricklebolt
      17:00 Meindert Talma
      Kampen – Home of Entertainment Hele dag Live muziek op het buitenpodium
      Leiden – Plato 11:00 Nina June
      14:00 Iguana Death Cult
      15:00 Jagd
      18:30 Black Tarantula
      Leiden – Velvet 11:00 Case Mayfield
      12:00 The Mauskovic Dance Band
      14:00 Bettie Serveert
      15:00 Certain Animals
      16:00 Gruppo Sportivo
      17:00 The Grey Pants
      18:00 Thijs Boontjes
      Maastricht – Dominicanen 11:00 Aïcha Cherif
      12:15 Sjeng Sjer & de Sjele
      13:30 Jick Munro & The Amazing Lazerbeams
      14:45 Nederlands Studenten Kamerorkest
      Maastricht – Kinsum 10:00 Newborn Lunatics
      12:00 Newborn Lunatics
      Middelburg – Drukkerij 13:00 Navarone
      14:00 JP Den Tex
      16:30 Figgie
      Nijmegen – Kroese 12:00 Living Room Heroes
      13:00 Raw Flowers
      14:00 MOOON
      15:00 Raad van Toezicht
      16:30 Fenne Lily
      Nijmegen – Waaghals 10:00 Landmine Heart
      11:30 Jellephant
      14:00 Shaemless
      17:00 Indian Askin
      Oss – CD Kiosk 11:30 VUUR
      15:00 Scrum
      16:00 Lukas Batteau
      Roermond – Jottem 11:00 Aaron
      13:00 Aïcha Cherif
      16:30 MOOON
      Hele dag DJ MaxM
      tijd TBA Stijn Grul
      Rotterdam – Plaatboef 12:30 The Stangs
      16:00 My Blue Van
      17:00 Ellen Ten Damme
      Rotterdam – Velvet 13:00 Standup ’69
      14:30 Nana Adjoa
      15:30 Novawilde
      17:00 Case Mayfield
      17:30 J. Bernardt
      Sittard – Music Machine 10:00 Harold K
      13:00 Blo Ya Top
      14:15 Vandale
      15:15 The Reaction
      Tilburg – Sounds 11:00 Sheewawah
      13:00 An Evening With Knives
      14:00 Fake Billy & The False Prophets
      15:30 Nouveau Velo
      Utrecht – Broese 12:30 Yaël Vinckx
      14:30 Meindert Talma
      15:30 VanWyck
      Utrecht – Plaatboef 13:00 Vikings in Tibet
      14:30 OOO (Out Of Order)
      16:00 Bakersongs
      Utrecht – Plato 11:00 The Brahms
      14:00 Nina June
      15:00 Pocket Knife Army
      16:00 Pistols & Palmtrees
      17:00 Claw Boys Claw
      Utrecht – Staffhorst 11:00 Lukas Batteau
      13:00 Mango Zabba
      16:00 Cookhouse
      17:00 The Jerry Hormone Ego Trip
      Utrecht – Swordfish & Friends 11:30 Figgie
      14:30 The Mauskovic Dance Band
      16:00 The Visual
      17:00 Pitou
      Veghel – Platenzaak Wil’m 10:30 Killed by martians
      12:00 Nouveau Velo
      13:30 Blaudzun
      15:00 Bootleg Betty
      16:30 Reservoir Dogs Band
      Venlo – Sounds 11:00 Cyle Cary
      12:00 Hausderjugend
      13:00 Matthews Southern Comfort
      14:00 A.J. Croce
      15:00 Aïcha Cherif
      16:00 The Hazzah
      17:00 Voltage
      v.a. 10:00 Peter Beeker
      Vlaardingen – Platenreus 09:30 Tepeyo Project
      10:45 Peachy
      11:15 De Waanzin
      12:15 Meneer van Dijk
      13:15 Peyote
      14:15 Lennart & The Hungry Hearts
      15:15 Captain Peacock
      16:15 Standup ’69
      17:15 Fishbank
      18:15 Crowjane
      Vlissingen – Platenbaas 14:00 Hunterstreet
      15:30 JP Den Tex
      16:45 Eli Goffa
      17:30 Altobelli
      Zaandam – Coco 11:00 Zea
      16:00 Brendan James
      Zierikzee – MarmurGO 11:00 Bakersongs
      12:00 JP Den Tex
      15:00 Douglas Firs
      16:30 The Monotrol Kid
      Zwolle – Minstrel 14:00 Drive By Wire
      15:00 Tricklebolt
      16:00 The Good Hand
      Hele dag DJ Collectief Soulclap
      Zwolle – Plato 12:00 Ruben Hein
      13:30 Tricklebolt
      15:00 Ellen Shae
      18:00 Racoon
      Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestShare on Google+Email this to someone
      Terug naar boven