STORE FINDER

      Instores 2019

      Laatste update: dinsdag 26 maart, 17:00 uur.
      Let op: het programma is onder voorbehoud van wijzigingen.

      Aarle-Rixtel – Bob’s Vinyl 10:30 Angie Flare
      16:30 Matt Perriment
      Alkmaar – Pop-Eye 10:00 Mitch Rivers
      11:00 Amber Kamminga
      12:00 Cold Turkey
      13:00 Starfish
      14:00 Rachel
      15:00 Tea Rex
      16:00 Marvin Dee Band
      17:00 Van Dik Hout
      Amersfoort – Velvet 11:00 The Jerry Hormone Ego Trip
      11:45 Roos Blufpand
      12:30 De Kift
      14:15 The Visual
      15:30 The Grand East
      16:45 Tolls
      17:00 Claw Boys Claw
      17:45 YVI
      18:30 Liquid Sun Orchestra
      Amsterdam – Concerto 11:00 Van Dik Hout
      12:00 Van Common
      13:00 Small Breed
      14:00 Dawn Brothers & Friends
      17:00 Yin Yin
      Amsterdam – Record Palace 14:00 Awkward I
      15:30 Max Meser
      17:00 Shandon Sahm
      Amsterdam – Velvet 12:00 Clean Pete
      13:00 Nana Adjoa
      14:00 Robin Kester
      15:00 Aafke Romeijn
      16:00 Amber Arcades
      17:00 CUT_
      Apeldoorn – Plato 13:30 The Heck
      14:30 Paulusma
      15:00 YVI
      18:00 Paceshifters
      Arnhem – Kroese 11:00 Mozes & The Firstborn
      12:00 Robin Borneman
      13:30 Indian Askin
      15:00 Nona
      16:00 Iris Penning
      17:00 Thijs Boontjes
      Arnhem – Waaghals 12:30 Levi Noah
      13:30 The Jerry Hormone Ego Trip
      14:30 Paracetamol
      16:00 it Dockumer Lokaeltsje
      17:00 De Kift
      Assen – Vanderveen 10:30 Easterfield
      11:15 LeeLoo
      14:00 Bertolf
      14:15 Jason Stad + Band
      15:15 Boombox Media present
      16:00 Barrelhouse
      Bergen op Zoom – De Waterput 11:00 Mooneye (B)
      12:00 Tangarine
      13:00 Wardrobe
      15:00 De Staat – DJ-set
      16:00 The Avonden
      17:00 KNARS
      18:00 Bony King of Nowhere
      Beverwijk – BMM 12:00 Tristan
      15:00 Starfish
      Breda – Green Vinyl 10:00 Tangarine
      11:00 The Collectors (DJ-sets)
      12:00 I Drove A Tank (Be)
      13:00 The Third Kind (Be)
      14:00 Kookaburra (Be)
      15:00 Moon Tapes
      17:00 Waltzburg
      Breda – Roots Mail Music 12:30 Ralph de Jongh
      14:00 Etan Huijs
      Breda – Velvet 10:00 Rondé
      12:00 Klerkx & the Secret
      14:00 KNARS
      16:00 Janne Schra
      Delft – Sounds 12:00 NO WOW
      Delft – Velvet 12:00 Liquid Sun Orchestra
      13:00 Thijs Boontjes
      14:00 Mozes & The Firstborn
      16:00 Son Mieux
      17:00 Mitch Rivers
      18:00 Tim Akkerman
      19:00 De Staat – DJ-set
      Den Bosch – Meastro’s Recordcafé 10:00 Certain Animals
      Den Haag – 33|45 Vinyl Records 12:00 The Visual
      12:30 Mink Records DJ Set
      13:30 Kūlóu
      14:00 Kraak & Smaak DJ Set
      15:00 The Hazzah
      15:30 DJ der Wolfshund
      16:30 Torii
      Den Haag – Velvet 12:00 Jeangu Macrooy
      13:00 Boris van der Lek & Jules Deelder
      14:00 Son Mieux
      Deventer – Plato 12:00 The Heck
      13:30 YVI
      14:00 Roos Blufpand
      Deventer – Varia World tba Magnetic Spacemen
      Yoep Boelens
      Doetinchem – Wim’s Muziekkelder 9:00 Stef Woestenenk
      11:00 Space Age Travellers
      13:00 Black Bottle Riot
      14:00 Vanessa Peters (USA)
      15:15 The Blacktop Symphony
      16:15 Cosmic Debriz (cd-presentatie, locatie Café Merleyn)
      16:30 Roos Blufpand
      18:00 Naked Sweat Drips (Café Merleyn)
      Dordrecht – Velvet Canvas Blanco
      Warhola
      11:00 Matt Perriment
      12:00 Maydiën
      12:30 Rondé
      13:00 Flink
      13:30 Certain Animals
      14:00 Winne
      14:30 TUSKY
      15:00 Waltzburg
      17:00 De Staat – DJ-set
      18:00 RUV
      Ede – Velvet 13:00 Julian Sas
      15:00 De Kift
      Eindhoven – Velvet 08:30 Hartendames (met koffie!)
      11:00 Conny Ochs
      12:00 Etan Huijs
      13:00 Dési Ducrot
      14:00 HAEVN
      15:00 Humans Screaming Like Goats
      16:00 Amber Kamminga
      17:15 Mozes & The Firstborn
      Enschede – Boekhandel Broekhuis 11:30 Lovers & Lion
      Franeker – Mollema Music World 11:00 Tolls
      tba Electric Hollers
      Johan Zijlstra
      Geesteren – Vinyl Paradijs 15:30 Lovers & Lion
      Gouda – Free Music Ian Clement
      11:00 Son Mieux
      12:30 Orange Grove
      14:00 CUT_
      17:00 Boris van der Lek & Jules Deelder
      tba Bourbon Avenue
      Groningen – Jongens van Hemmes 10:00 – 18:00 WADaap SoundSYSTEM – featuring Ceasar, Brutus & Wad Aap
      Groningen – Plato
      11:00 The Grand East
      13:00 Cordovas
      14:00 Paceshifters
      16:00 Sabrina Starke
      17:15 The Heck
      Groningen – Van Der Velde 11:00 Stephanie Struijk
      Haarlem – North End 12:00 Tim Akkerman
      13:00 Claw Boys Claw
      14:00 Van Dik Hout
      15:00 Jeangu Macrooy
      Haarlem – Sounds 12:30 Scram C Baby
      15:30 Rondé
      Haarlem – Tobi Vinyl 15:00 Egbert van der Vliet
      Heemskerk – Mono’s 12:00 Mitch Rivers
      13:00 Tristan
      Heerenveen – Groovy Tosti 13:00 Tolls
      Heerlen – Satisfaction Recordshop 11:00 No Man’s Valley
      tba Robbert Duijf
      Hengelo – Boekhandel Broekhuis 13:30 Lovers & Lion
      Hengelo – Popeye tba Black Bottle Riot
      Rooftop Rejects
      RUV
      She’s On Mars
      Hilversum – ‘t Oor 11:00 De Kift
      13:00 Janne Schra
      18:00 The Delvecchios
      Hoogezand – Evelyn Novacek 15:00 Inge van Calkar
      16:00 Bertolf
      tba Small Town Bandits
      Hoorn – Uptown Records 12:00 Roaming Lands
      12:45 John-Lewis Cabot (locatie: Zwarte Olifant)
      13:30 Leah Rye
      14:15 NEOMI (locatie: Zwarte Olifant)
      15:00 Sophia
      16:30 DJ DNS
      17:30 Lewin
      18:00 The Coo (NL/UK)
      Kerkrade – Let The Record Play tba Pure Sounds
      Leiden – Plato 12:00 Goodnight Moonlight
      14:00 Yin Yin
      15:00 Mitch Rivers
      16:00 The Small Breed
      18:00 NO WOW
      Leiden – Velvet 11:30 Thijs Boontjes
      13:00 Rumor di Mare
      14:00 Liquid Sun Orchestra
      15:00 Boris van der Lek & Jules Deelder
      16:00 Tim Akkerman
      17:00 Downtown District
      Maastricht – De Dominicanen 11:00 Lotte Walda
      12:00 Pieter de Graaf
      14:00 Paul Birchwood Band
      16:00 CC Jerome
      Middelburg – De Drvkkery 13:00 The Avonden
      14:30 Tangarine
      Nijmegen – Kroese 12:00 The Naked Sweat Drips
      13:00 Nona
      14:00 Iris Penning
      15:00 Robin Borneman
      16:00 Indian Askin
      Nijmegen – Waaghals tba The Naked Sweat Drips
      U-gene
      Oss – CD Kiosk 11:30 Iris Penning
      13:30 Habitants
      Rotterdam – Plaatboef 12:00 Moon Tapes
      17:30 Bernard Hering
      Rotterdam – Velvet The Hazzah
      The Mighty Breaks
      11:30 Winne
      17:00 The Jerry Hormone Ego Trip
      Tilburg – Sounds 13:00 De Staat – DJ-set
      14:00 The Jaydees
      Utrecht – Broese 13:00 Mercy John
      15:00 Pieter de Graaf
      16:30 Stephanie Struijk
      Utrecht – Plato 11:30 Paulusma
      13:30 Rhinorino
      15:45 Bony King of Nowhere
      Utrecht – Staffhorst Vinyl 11:30 Sabrina Starke
      14:30 NO WOW
      16:30 Van Common
      17:30 Jeangu Macrooy
      19:00 Boris van der Lek & Jules Deelder
      Veghel – Wil’m 12:00 Black Django’s
      15:30 Mercy John
      Venlo – Sounds 10:00 De Staat – DJ-set
      10:45 The Ballet Bombs
      11:30 Stompin’ Grounds
      12:30 Matthew Logan Vasquez
      14:00 No Man’s Valley
      15:00 Frans Pollux/B.J. Baartmans
      15:45 Space Age Travellers
      16:30 Julian Sas
      Vlaardingen – Platenreus 16:15 Orange Grove
      tba Captain Peacock
      De b-kant
      El Fatso
      Vlissingen – Platenbaas 11:30 Bernard Hering
      Zaandam – Coco’s 11:00 Starfish
      15:00 Tristan
      Zierikzee – Platenlounge 12:00 Monotrol Kid
      13:30 Matt Perriment
      14:30 Bernard Hering
      17:00 Tangarine
      Zutphen – Walk-In 16:00 The Koalaz
      Zwolle – Minstrel 14:00 Coppersky
      hele dag Soulclap DJ Collective
      Zwolle – Plato 11:00 YVI
      12:00 Bertolf
      17:00 Paulusma
      Terug naar boven